wczasy odchudzające kontakt

O nas i kontakt

Praca z szerokim gronem klientów pozwala na bieżąco udoskonalać nasze działania.
Dowiedz się o nas więcej i skontaktuj się.

Czytaj dalej

Skontaktuj się
i zarezerwuj miejsce na turnusie odchudzającym

+48 618 132 112
+48 515 088 787

Dymaczewo Nowe
25 km od Poznania

3-gwiazdkowy Hotel Szablewski mieści się z dala od zgiełku wielkiego miasta, 25 km od Poznania, w malowniczej miejscowości położonej wśród lasów i jezior Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Recepcja hotelu dostępna jest do Państwa usług przez całą dobę. Nasi Gości korzystać mogą z zasięgu bezpłatnego internetu Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się m.in.:

 • monitorowany parking,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • boisko do piłki nożnej i siatkówki,
 • kort tenisowy,
 • miejsce na ognisko,
 • wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego.

Goście turnusów mogą korzystać ze znajdującej się w hotelu ekskluzywnej sauny. W ofercie ośrodka znajdują się również sporty ekstremalne, takie jak lot balonem, wspinaczka ściankowa, czy jazda quadami. W ramach aktywnego wypoczynku goście mogą zagrać w paintballa, czy wziąć udział w biegach na orientację i wycieczkach survivalowych.

Z okien hotelu rozciąga się przepiękny widok na Jezioro Łódzko-Dymaczewskie. Urokliwa okolica sprzyja pieszym wycieczkom i jeździe na rowerze. Otaczająca hotel przyroda sprzyja wypoczynkowi niezależnie od pory roku.

Więcej o Dymaczewie Nowym >>
 • dymaczewo nowe wczasy odchudzające
 • wczasy odchudzające
 • wczasy z dietą dymaczewo nowe
 • pokój na wczasy
 • pokój wczasy z turnusem odchudzającym
wczasy z dietą szablewski
 • dieta dąbrowskiej wczasy
 • dieta ewy dąbrowskiej ośrodek
 • wczasy odchudzające środa wielkopolska
 • turnusy odchudzające ośrodki
 • pokoje na wczasy odchudzające

Środa Wielkopolska
35 km od Poznania

W sercu Wielkopolski, zaledwie 35 km od Poznania, mieści się 3-gwiazdkowy Hotel Szablewski słynący z wysokiego standardu. Do dyspozycji gości są komfortowe pokoje z bezprzewodowym Internetem. Na terenie obiektu znajduje się restauracja oraz centrum spa i odnowy biologicznej z basenem, sauną i wanną z hydromasażem.

W hotelu można poddać się różnorodnym zabiegom twarzy i ciała oraz masażów (np. czekoladowy i różany). Skorzystać można również z saun oraz relaksacyjnych kąpieli w specjalistycznej wannie, w wodzie z dodatkiem soli i minerałów. Środa Wielkopolska to miasto z bogatą historią, miejsce dla koneserów zabytków – z rynkiem i starym miastem, na którym zachowano dawny układ urbanistyczny z XIV-XX wieku.

Okolice Środy Wielkopolskiej to również obszar wyjątkowy pod względem przyrodniczym. Mieści się tam Obszar Chronionego Krajobrazu z licznymi torfowiskami, będącymi siedliskiem ponad 200 gatunków ptaków.

Więcej o Środzie Wielkopolskiej >>
-->

Filozofia
Instytutu zdrowia

Wyzwaniem, jakie przed sobą stawiamy, jest promowanie zdrowego trybu życia – zarówno indywidualnie dostosowanej aktywności fizycznej, jak i zbalansowanego sposobu żywienia. Zdrowie jest najważniejszą wartością, dzięki której realizować możemy nasze marzenia – sądzimy, że tym, co pozwala nam uniknąć chorób jest odpowiednia dieta, oparta na tym, co naturalne.

Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, wsłuchujemy się w Wasze wymagania, by stworzyć maksymalnie satysfakcjonujące plany żywieniowe. Chcemy szerzyć wiedzę na temat tego, jak wielkie znaczenie dla zdrowia ma powstrzymywanie się od jedzenia. W Polsce nie jest to popularne podejście, dlatego w naszych działaniach bazujemy na doświadczeniu zagranicznych placówek, które udowodniły pozytywne działania tej metody. Ustępowanie stanów chorobowych i pozytywny wpływ na stan psychiczny, to najważniejsze efekty diety głodówkowej i półgłodówkowej. Do kolejnych ważnych aspektów należy obniżenie masy ciała, co jest ważne dla wielu naszych klientów. Z dumą możemy pochwalić się tym, że otrzymujemy informacje o tym, że dzięki naszej pomocy udało się znacząco obniżyć ilość przyjmowanych leków, bądź całkiem je odstawić.

Zdrowie jest wartością nadrzędną. Realizacja marzeń i aspiracji oraz dążenie wyznaczonymi ścieżkami jest w dużej mierze uzależniona od stanu naszego ciała. Aby cieszyć się dobrym zdrowiem, należy dbać zarówno o aktywność fizyczną, jak i odpowiednią, zbalansowaną dietę.

Wczasy odchudzające - dla zdrowia!

Wiele problemów zdrowotnych powstaje na skutek niewłaściwego odżywiania, dlatego tak istotna jest umiejętność uwzględniania w codziennym jadłospisie odpowiedniej ilości witamin i mikroelementów. Co nas wyróżnia? Zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielne komponowanie diety bywa kłopotliwe.

Chcemy więc, by nasze turnusy nie tylko pomagały zrzucić zbędne kilogramy, ale również uczyły jak się zdrowo odżywiać – tak, by móc kontynuować dobre nawyki żywieniowe po powrocie do codziennych obowiązków. Pojedynczy turnus to 7 dni, podczas których będziesz pod opieką naszych doświadczonych dietetyków.

Szablewski

Właściciel i prezes

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.

Rozumiem