Infrastruktura

Nasze wyposażenie nie sprawia wrażenia bizantyjskiego przepychu; nie znajdziecie tu marmurowego basenu ani pokoi na miarę apartamentu prezydenckiego. A jednak wszystko to, czym dysponujemy, jest dokładnie dopasowane do filozofii, którą prezentujemy naszym Gościom, a myślą przewodnią naszego designu jest prostota, autentyczność i natura.

Hotel Szablewski to nie tylko pokoje, ale również restauracja z widokiem na jezioro, klub nocny, przestrzeń konferencyjna oraz strefa kąpielowo-saunowa z przytulnymi gabinetami zabiegowymi.

Strefa kąpielowo-saunowa

W strefie kąpielowo-saunowej czeka na Państwa fińska sauna z cedrowego drewna, w której możecie oczyścić swój organizm ze szkodliwych toksyn w temperaturze niemal 100oC. To idealny sposób na pozbycie się skutków zmęczenia oraz relaks psychiczny i fizyczny.

Regularne kąpiele saunowe skutecznie wzmacniają system odpornościowy, niwelują bóle mięśni i stawów, stabilizują ciśnienie i usprawniają pracę serca. Są polecane osobom, które mają problemy z zasypianiem. Co więcej, kąpiele parowe wzmacniają kondycję skóry, która staje się gładsza, wyraźnie oczyszczona i lepiej ukrwiona, co nadaje jej ładny i zdrowy koloryt. Dla maksimum efektu wizytę w saunie warto połączyć ze specjalnym zabiegiem peelingującym.

Nasza strefa kąpielowo-saunowa daje Państwu również możliwość skorzystania z relaksujących kąpieli w kozim mleku, piwie, winie lub solach i minerałach z Morza Martwego w specjalnej wannie ofuro. Każda kąpiel jest niezapomnianym przeżyciem, które pozwala na spędzenie nastrojowego czasu we dwoje, poprawia nasze samopoczucie i stanowi wspaniały, odżywczy zastrzyk energii dla skóry.

Restauracja Deska i Miska

Hotel Szablewski to także wyjątkowa restauracja à la carte z wyśmienitą kuchnią świeżych i zdrowych smaków oraz zbilansowanych i apetycznych potraw, które zadowolą każde, nawet najbardziej wymagające, podniebienie. Nasz szef kuchni dokłada wszelkich starań, aby udowodnić, że zdrowie na talerzu nie jest synonimem kulinaryki bez wyrazu i smaku, a zbilansowane posiłki to uczta nie tylko dla ciała i ducha, ale i dla zmysłów.

Przestrzeń konferencyjna

Do dyspozycji Gości seminaryjnych oraz grup warsztatowych oddajemy przestrzeń konferencyjną, która umożliwia organizację szkoleń, warsztatów i konferencji dla stu osób. Sale konferencyjne są wyposażone w rzutniki multimedialne, system nagłośnieniowy, ekrany i flipcharty, a na terenie całego obiektu mają Państwo nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Klub nocny

Po seminarium czy warsztacie warto udać się do piwnic Hotelu Szablewski, gdzie znajduje się kameralny klub nocny urządzony w futurystycznym, choć przytulnym stylu. W jego nastrojowych pomieszczeniach można oddać się nie tylko towarzyskiej integracji czy rozmowie przy lampce bądź kieliszku specjalnie wyselekcjonowanych trunków, ale także przetańczyć całą noc w rytmach ulubionej muzyki.

Teren zewnętrzny

Teren wokół hotelu umożliwia zorganizowanie dużych imprez plenerowych. W naszym wigwamie przygotujemy ognisko dla kilkudziesięcioosobowych grup. Na naszych boiskach i pod wiatami zorganizować możemy duże pikniki dla kilkuset osób. Dużym atutem hotelu jest także pobliska plaża przy jeziorze Łódzko-Dymaczweskim.

PLAN OTOCZENIA HOTELU SZABLEWSKI