Imprezy rodzinne

Wesele, komunia lub chrzciny czy inne dla Państwa ważne wydarzenie. Chętnie pomożemy w jego organizacji. Zadbamy o odpowiednie menu, wystrój i atrakcje tak, aby ten dzień był naprawdę niezapomniany.

Komunie

Pierwsza komunia św. to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Zadbamy o to, żeby celebrując ten dzień rodzice mogli w spokoju nacieszyć się rodzinną atmosferą, a bohater uroczystości na długo zapamiętał tę chwilę. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji komunijnego menu, kartę dań możemy również ustalić indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań. Zgodnie z Państwa życzeniem zadbamy o odpowiednią aranżację wnętrz oraz oprawę kwiatową.

Dla najmłodszych uczestników uroczystości  istnieje możliwość zamówienia animatora, który zorganizuje im czas przygotowując gry i zabawy.

Profesjonalna obsługa, smaczne jedzenie oraz przyjazne dzieciom otoczenie gwarantują mile spędzony czas w gronie najbliższych.

Wesele

Ślub to przełomowy i niezapomniany moment w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą będziecie wspominać przez wiele lat. Jesteśmy pewni, że w Hotelu Szablewski Wasze marzenia rozkwitną najpiękniej, ponieważ nadamy im prawdziwe urzekającą oprawę.

Organizacja Waszego wesela to dla nas wielki zaszczyt, dlatego zaplanujemy każdy szczegół, aby ten wyjątkowy dzień pozostał dla Was i Waszych Gości najpiękniejszym wspomnieniem.