Co nas wyróżnia

Skromność jest cnotą wypływającą ze świadomości własnej mocy
Paul Cézanne

Nie znajdziecie u nas luksusów i wygód na miarę hotelu 5-gwiazdkowego, nie mamy kilkuset pokoi ani zaplecza konferencyjnego, dla tysiąca osób. Nie jesteśmy hotelem sieciowym, w którym każdy aspekt naszego funkcjonowania jest obostrzony sztywnymi regułami w postaci zbioru nakazów i zakazów.

A jednak mamy więcej niż można byłoby oczekiwać. Naturę na wyciągnięcie ręki, która uspokaja i pomaga osiągnąć pełnię relaksu. Spokój i ciszę, aby odnaleźć równowagę i wzmocnić swoje siły witalne.

Zdrową i zbilansowaną ofertę kulinarną na bazie świeżych, naturalnych i smacznych produktów, skomponowaną w zgodzie z zasadą „jesteś tym, co jesz”.

Unikalną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych i terapii prozdrowotnych, którą ułożyliśmy w oparciu o cztery główne motywy pobytu:

  • odmłodzenie i regeneracja,
  • kondycja i odporność,
  • oczyszczanie i odchudzanie,
  • relaks i wyciszenie.

Autentyczną filozofię usługową, utrzymaną w zgodzie z cyklem faz księżyca, którą uzupełniliśmy o najważniejsze elementy zaczerpnięte z tradycji słowiańskiego podejścia do zdrowia i natury.

Jesteśmy jedynym hotelem w Polsce, który opiera całą swoją ofertę pobytową o filozofię lunarną i kalendarz księżycowy. Dzięki temu wzmacniamy skuteczność i efektywność dostępnych w danym terminie programów i pakietów pobytowych. Nie od dziś wiadomo, że księżyc ma wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, zachowanie i nastrój, ale również na zdrowie i pracę poszczególnych organów. W zależności od fazy księżyca – wzrasta lub maleje skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych oraz terapii prozdrowotnych. Mając to na uwadze, tak skonstruowaliśmy kalendarz dostępności programów i pakietów pobytowych, aby jak najlepiej wykorzystać wpływ księżyca na nasze zdrowie i samopoczucie.

U nas znajdziesz spokój, odzyskasz równowagę i nabierzesz sił witalnych.

U nas możesz być sobą – bez pośpiechu i napięcia, ale w zgodzie z naturą i cyklem faz księżyca.

Jesteśmy autentyczni, jak przyroda, która nas otacza.

Jesteśmy dumni z tego, co dla Was robimy.