Strona główna » Blog » Ogólne » Blog Instytutu Zdrowia wita!

Blog Instytutu Zdrowia wita!

Dieta owocowo-warzywna zdobywa zainteresowanie i uznanie zarówno wśród dietetyków, jak i lekarzy. Coraz więcej osób interesuje się tym, w jaki sposób dieta warzywno-owocowa może długotrwale wpłynąć na poprawienie się stanu zdrowotnego organizmu.

Jako ośrodek, który specjalizuje się w stosowaniu diety owocowo-warzywnej, jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani, że każdy dzień pracy z Gośćmi naszych turnusów przynosi zarówno nam, jak i im cenne doświadczenia. Blog Instytutu powstał z potrzeby dzielenia się z Państwem naszymi spostrzeżeniami. Spostrzeżeniami, jakich można dokonać tylko regularnie pracując z ludźmi odżywiającymi się wg diety owocowo-warzywnej.
Za pośrednictwem artykułów oraz nagrań wideo będziemy udostępniać Państwu nasze obserwacje, które pomogą zorientować się, jakie korzyści przynosi dieta owocowo-warzywna. Podpowiemy, w jaki sposób przygotować się do diety i jak radzić sobie z jej następstwami.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszego vloga, na którym dyrektor Hotelu Szablewski opowiada o diecie owocowo-warzywnej i powodach, które skłoniły nas promowania dobroczynnych efektów diety owocowo-warzywnej w Instytucie Zdrowia.