RESTAURACJA
I KLUB NOCNY

Doskonałe jedzenie to tylko jeden z wieluatutów tego miejsca. Nasz Szef Kuchni zadowoli najbardziej wyrafinowane,kulinarne gusta, a miła atmosfera i dyskretna obsługa czynią hotel idealnymmiejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Z myślą o potrzebach środowiskaprzedsiębiorców w ramach kompleksu funkcjonuje klub, w którego zaciszumożna podjąć biznesowe decyzje i omówić szczegóły każdego kontraktu.

Organizujemyliczne przyjęcia okolicznościowe m.in. bankiety, wesela, a także szkolenia,konferencje i festyny firmowe.

Naszhotel słynie z jednej z największych sal w Wielkopolsce - istnieje możliwośćorganizowania bankietów nawet na 300 osób!

NasiGoście mogą również korzystać z ogrodów hotelowych, gdzie w otoczeniu pięknejzieleni przy dźwiękach muzyki mogą potańczyć „pod gwiazdami” oraz skosztowaćprzysmaków stołu wiejskiego, a także specjałów Szefa Kuchni, takich jak płonącaszynka królewska, pieczony prosiak czy dzik. W okresie wiosenno – letnim zapraszamyna pikniki rodzinne oraz integracyjne. Zaangażowanie personelu naszegokompleksu hotelowego umożliwi Gościom niezapomniane doznania z pobytu naterenie Wielkopolski.