Strona główna » Blog » Ogólne » Blog Instytutu Zdrowia wita!

Blog Instytutu Zdrowia wita!

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej zdobywa zainteresowanie i uznanie zarówno wśród dietetyków, jak i lekarzy. Coraz więcej osób interesuje się tym, w jaki sposób dieta warzywno-owocowa może długotrwale wpłynąć na poprawienie się stanu zdrowotnego organizmu.

Jako ośrodek, który specjalizuje się w stosowaniu diety dr Dąbrowskiej, jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani, że każdy dzień pracy z Gośćmi naszych turnusów przynosi zarówno nam, jak i im cenne doświadczenia. Blog Instytutu powstał z potrzeby dzielenia się z Państwem naszymi spostrzeżeniami. Spostrzeżeniami, jakich można dokonać tylko regularnie pracując z ludźmi odżywiającymi się wg diety Dąbrowskiej.
Za pośrednictwem artykułów oraz nagrań wideo będziemy udostępniać Państwu nasze obserwacje, które pomogą zorientować się, jakie korzyści przynosi dieta Dąbrowskiej. Podpowiemy, w jaki sposób przygotować się do diety i jak radzić sobie z jej następstwami.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pierwszego vloga, na którym dyrektor Hotelu Szablewski opowiada o diecie Dr Dąbrowskiej i powodach, które skłoniły nas promowania dobroczynnych efektów diety Dąbrowskiej w Instytucie Zdrowia.